€68 za noc
€68 za noc
Hotel Joli, Palermo, Italy

Hotel Joli

Palermo, Italy - Via Michele Amari, 11

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Hotel

V srdci nejvíce rozjaření Palermo, elegantní svobodu pobytu je převeden do hotelu. Hotel Joli je skutečný klenot, pokud se týká pohostinství, kde pokoj zdobená freskami a nejlepší výprava, stejně jako většina moderních služeb a pohodlí, poskytnout cestovní nejvíce úchvatné pobyty.

Hotel Joli Palermo je 3-hvězdičkový hotel, který byl kompletně zrekonstruována v roce 2003, aby prezentace elegantní konstrukce pocházejí z počátku v 1900s s kompletní služby a komfort zapotřebí buď pro turisty na dovolené či služební cesty. Péče a rozlišování, které stanoví Hotel Joli sebe jsou patrné ihned, jakmile se dostanete na jeho vstup se skládá z originálu železo a sklo kabiny v typické Liberty stylu, stejně jako elegantní je recepce, která drží původní malby znázorňující mytologické motivy a velmi prostorný sál a bar vyzdobený v teplých lesích a drahé kuličky.

Tyto upřesněními pokračovat v intarzované podlahy čtení a televizní místnost a celé měkké atmosféru v snídárna s freskami stropu, kde je kontinentální snídaně stylu, bohaté na čerstvé ovoce a tradiční sicilské cukrovinky, je servírována každé ráno. Hotel Joli pyšní velkou terasu s výhledem na zahrady krásné Piazza Ignazio Florio, ideální pro klienty, kteří mají zájem o rejuvenating odpočinek nebo dobu studia a reflexe. Vedle hotelu, a jsou k dispozici pro hosty je soukromé parkoviště za prokázanou cenu. Personál v hotelu Joli bude radostí vítám vás tím, že poskytuje velmi personalizovaná opatrní a služeb tak, abyste se cítili v příjemném a rodina-orientované prostředí.

Hotel Joli, který se nachází v srdci Palermo, je snadno dostupný z vlakového nádraží, z přístavu, letiště a dálnice. Skutečně, na jehož území se nachází na rohu Piazza Ignazio Florio, jen pár kroků od města nejvýznamnější kulturní, cestovního ruchu a obchodního zajímavostí. Joli Hotel se nachází uprostřed Palermo Liberty, kde už od poloviny 1800s celou cestu až do prvního desetiletí v 1900s, a díky ekonomické a kulturní oživení, skvělá divadla, veřejných zahradách, hudební etapy, kiosky, atd. byly postaven i nový elegantní čtvrti podél Via Libert a Via Notarbartolo.

 • Hotel Joli, Palermo, Italy, Italy hostely a hotely
 • Hotel Joli, Palermo, Italy, Mládežnické ubytovny, motely, batůžkáři a B & Bs v Palermo
Prostor
 • Typ majetku: Hotel
 • Hotel pokoje / jednotky: 30
 • Rok postavený: 1980
 • Renovovaný: 2003
 • Veřejná klasifikace: 3
Hotel ubytování

Nejnižší dostupná cena: €68

Poklepejte Quad jednotné Norma Triple Twin
 • Přihlaste se po: 12:00am
 • Podívejte se předtím: 11:00am

Hotel vybavení

Správní na Hotel Joli je připraven odpovědět na všechny vaše potřeby. Máme také k dispozici rodinné pokoje s možností přistýlky a hrobech, s baby sitter a služby prádelny. Nabízíme užitečné informace týkající se dopravy, turistické akce, výlety s průvodcem nebo bez něj; můžeme učinit vzduchu, vlakem nebo lodí výhrady a vidět na pronájem automobilů (i s řidičem), stejně jako pronájem motorových kol a kol.
Hotel Joli Vi je dostupný na požádání i sekretářka si můžete odesílat a přijímat faxy a e-maily, dopisy a telegramy, nebo fotokopie. Vedle hotelu, a jsou k dispozici pro hosty je soukromé parkoviště za prokázanou cenu.

24-hod recepce Letiště přejímaný Bar / salon Snídaně zahrnuta Concierge výtah Express Checkout Prádelna / sluha služba Zákaz kouření 24 hodin parkoviště (zdarma) Domácí zvířata Pokojová služba Bezpečný schránka Kouření povoleno Taxi služba prohlídka / okružní pomoc

Vybavení pokojů

Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchou a vanou, vysoušeč vlasů a dostupnosti, některé z pokojů mají elegantní a příjemný balkon s výhledem na náměstí Piazza Florio, s výhledem na Monte Pellegrino. Všechny pokoje mají klimatizaci a samostatně regulovat vytápění, TV a mini-bar, trezor a telefon s přímou volbou a možnost připojení na vysokorychlostní (ADSL).

A / C Climate Control Balkony Bidet Cribs dispozici Fax služba Vysoušeč vlasů Internet access Mini-bar Non-smoking pokoje Soukromá koupelna trezor na pokoji Kurácký pokoje Telefon Televize Wake-Up hovory


Sousedství

Přesně 500 metrů od hotelu, v Piazza Ruggero Settimo, můžeme obdivovat klasicistní Teatro Politeama Garibaldi, s velkolepým obloukem a velkolepý bronz dvoukolý vůz na fasádě. Zahájena v roce 1891 to je druhý z Palerma, z nichž první je Teatro Massimo v Piazza Verdi, na 600 metrů od hotelu. Slavnostně otevřen v roce 1897, několik let po Politeama, záhy se stal centrem uměleckého a pozemský život Palermo, což je město jedním z nejvýznamnějších evropských center živé pro jeho kulturní a obchodní úsilí. Vzala na vědomí typické svobodu kiosky nalézt v celé divadlo, s Vicari vpravo a vlevo Ribaudo. Vždy poblíž hotelu Joli na 400 metrů, se nachází velmi rafinované Villa Withaker nebo Villa Malfitano, postavený v roce 1889, který až do dnešního dne je obklopen nádherným svěží zahrady. Nejstarší část Palermo je na východ od města a tady musíte navštívit mnoho atrakcí a muzeí.

Body zájmu
 • Teatro MASSIMO (200 m)
 • Katedrály (1 km)
 • MONDELLO (10 km)
 • Teatro POLITEAMA (200 m)
 • Palác NORMANNI (1, 50 km)
 • MONTE Pellegrino (9 km)
 • Vucciria (300 m)
 • KAPLE PALATINA (1, 50 km)
 • BOTANICKÁ ZAHRADA (2 km)
 • Archeologické muzeum (150 m)
 • Katakomby (3 km)
 • Cefalu (30 km)
 • Čtyři písně (500 m)
 • Monreale (10 km)
 • Bagheria (15 km)

Jídlo a pití
Jíst v domě
A 'CUCCAGNA
Typické a intenational kuchyně
Mirto E LA ROSA
Pizza, typická jídla a zeleninové potraviny
AL CANCELLETTO
Home kitcken

Politiky
Podrobnosti o ceně

€68 - 124 za noc

Sazba zahrnuje snídani formou bufetu, poplatků a služeb

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaMasterCardAmerican Express

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

V rezervaci lze zrušit do 48 hodin priors na datum příletu; V případě, že no-show, nebo storno méně než 48 hodin upozornění před datem příjezdu, částku rovnající se 100% z celkové ceny a noc pobytu (daň v ceně) bude účtováno

Umístění - Hotel

Via Michele Amari, 11
Palermo
Provincia di Palermo
Sicilia (Sicily)
Italy  90139

Zeměpisná šířka: 38.1251, Zeměpisná délka: 13.35971

Jak se tam dostat

V srdci nejvíce rozjaření Palermo, elegantní svobodu pobytu je převeden do hotelu. Hotel Joli je skutečný klenot, pokud se týká pohostinství, kde pokoj zdobená freskami a nejlepší výprava, stejně jako většina moderních služeb a pohodlí, poskytnout cestovní nejvíce úchvatné pobyty.. Hotel Joli Palermo je 3-hvězdičkový hotel, který byl kompletně zrekonstruována v roce 2003, aby prezentace elegantní konstrukce pocházejí z počátku v 1900s s kompletní služby a komfort zapotřebí buď pro turisty na dovolené či služební cesty. Péče a rozlišování, které stanoví Hotel Joli sebe jsou patrné ihned, jakmile se dostanete na jeho vstup se skládá z originálu železo a sklo kabiny v typické Liberty stylu, stejně jako elegantní je recepce, která drží původní malby znázorňující mytologické motivy a velmi prostorný sál a bar vyzdobený v teplých lesích a drahé kuličky.. Tyto upřesněními pokračovat v intarzované podlahy čtení a televizní místnost a celé měkké atmosféru v snídárna s freskami stropu, kde je kontinentální snídaně stylu, bohaté na čerstvé ovoce a tradiční sicilské cukrovinky, je servírována každé ráno. Hotel Joli pyšní velkou terasu s výhledem na zahrady krásné Piazza Ignazio Florio, ideální pro klienty, kteří mají zájem o rejuvenating odpočinek nebo dobu studia a reflexe. Vedle hotelu, a jsou k dispozici pro hosty je soukromé parkoviště za prokázanou cenu. Personál v hotelu Joli bude radostí vítám vás tím, že poskytuje velmi personalizovaná opatrní a služeb tak, abyste se cítili v příjemném a rodina-orientované prostředí.. Hotel Joli, který se nachází v srdci Palermo, je snadno dostupný z vlakového nádraží, z přístavu, letiště a dálnice. Skutečně, na jehož území se nachází na rohu Piazza Ignazio Florio, jen pár kroků od města nejvýznamnější kulturní, cestovního ruchu a obchodního zajímavostí. Joli Hotel se nachází uprostřed Palermo Liberty, kde už od poloviny 1800s celou cestu až do prvního desetiletí v 1900s, a díky ekonomické a kulturní oživení, skvělá divadla, veřejných zahradách, hudební etapy, kiosky, atd. byly postaven i nový elegantní čtvrti podél Via Libert a Via Notarbartolo.. Autem
Od autostráda Catania Palermo vzít Via Oreto a pokračovat až do dosažení Stazione Centrale. Pak vzít Via Roma a pokračujte asi 2 km, až do dosažení kříž na "Via Mariano Stabile" nebo "Via Principe di Granatelli" a odbočit vpravo. Pokud budete mít? "Via Mariano Stabile" odbočte na první silnice vlevo na Via Michele Amari v č. 11, kde najdete náš hotel. Pokud se dáte místo na "Via Principe di Granatelli" hotelu se náhle objeví.
Autostráda z Trapani-Palermo vzít Viale Regione Siciliana na jiho-východ až do rotonda na Viale Michelangelo, pak pokračujte na Viale Leonardo da Vinci. Odbočte doprava na Via Migliaccio a pak vlevo na Via Campolo. Pokračovat na Via Giovanni Battista Lulli a pak odbočit vlevo na Via Malaspina. Odbočte doprava na Via Notarbartolo a bude pokračovat až do kříže na Via della Libert?. Take tento silnici až do kříže na Via Emerico Amari (nachází mezi dvěma čtverci: Piazza Politeama a Piazza Castelnuovo). Pak zahněte doprava a pokračujte, dokud vám přijde na kříž na "Via Principe Di Scordia". Odbočit vpravo a pokračovat až do Piazza Ignazio Florio. Hotel se nachází na opačné koutě na Piazza.

Letecky
K dosažení Hotel pocházejících z Palerma na "Falcone Borsellino" Letiště můžete vyzvednout rezervy našich služeb, nebo si může vzít si taxi nebo veřejnou dopravou. Při použití kyvadlové autobusové musíte vystoupit na Piazza Politeama: odtud pokračovat pěšky na Via Emerico Amari a naopak, jakmile si na místě Via Michele Amari. Pokračovat a během 2 minut budete mít dorazil.

Do traghetto
Od Porto di Palermo budete moci dostat k hotelu velmi snadno pěšky asi za 5 minut: Odejít od hlavního vchodu a pokračujte rovně, dokud se nedostanete Via Michele Amari (4. silnici vlevo), kde náš hotel najdete u č. 11. Pokud přijíždíte autem, mít stejnou cestu, ale zase na "Via Principe Di Scordia" (3. silnici vlevo) a pokračovat až do "Piazza Ignazio Florio". Hotel se nachází přesně na opačné rohu na Piazza.. Autem
Od autostráda Catania Palermo vzít Via Oreto a pokračovat až do dosažení Stazione Centrale. Pak vzít Via Roma a pokračujte asi 2 km, až do dosažení kříž na "Via Mariano Stabile" nebo "Via Principe di Granatelli" a odbočit vpravo. Pokud budete mít? "Via Mariano Stabile" odbočte na první silnice vlevo na Via Michele Amari v č. 11, kde najdete náš hotel. Pokud se dáte místo na "Via Principe di Granatelli" hotelu se náhle objeví.
Autostráda z Trapani-Palermo vzít Viale Regione Siciliana na jiho-východ až do rotonda na Viale Michelangelo, pak pokračujte na Viale Leonardo da Vinci. Odbočte doprava na Via Migliaccio a pak vlevo na Via Campolo. Pokračovat na Via Giovanni Battista Lulli a pak odbočit vlevo na Via Malaspina. Odbočte doprava na Via Notarbartolo a bude pokračovat až do kříže na Via della Libert?. Take tento silnici až do kříže na Via Emerico Amari (nachází mezi dvěma čtverci: Piazza Politeama a Piazza Castelnuovo). Pak zahněte doprava a pokračujte, dokud vám přijde na kříž na "Via Principe Di Scordia". Odbočit vpravo a pokračovat až do Piazza Ignazio Florio. Hotel se nachází na opačné koutě na Piazza.

Letecky
K dosažení Hotel pocházejících z Palerma na "Falcone Borsellino" Letiště můžete vyzvednout rezervy našich služeb, nebo si může vzít si taxi nebo veřejnou dopravou. Při použití kyvadlové autobusové musíte vystoupit na Piazza Politeama: odtud pokračovat pěšky na Via Emerico Amari a naopak, jakmile si na místě Via Michele Amari. Pokračovat a během 2 minut budete mít dorazil.

Do traghetto
Od Porto di Palermo budete moci dostat k hotelu velmi snadno pěšky asi za 5 minut: Odejít od hlavního vchodu a pokračujte rovně, dokud se nedostanete Via Michele Amari (4. silnici vlevo), kde náš hotel najdete u č. 11. Pokud přijíždíte autem, mít stejnou cestu, ale zase na "Via Principe Di Scordia" (3. silnici vlevo) a pokračovat až do "Piazza Ignazio Florio". Hotel se nachází přesně na opačné rohu na Piazza.

Nachází se hned vedle hotelu je autobusová zastávka jít kolem celé město i centrální autobusové nádraží a terminál daleko jen 2 km od hotelu

Nejbližší letiště: Falconyho-Borsellino (30 km)