€13 1 박당
€13 1 박당
Vila Linda, Stara Lesna, Slovakia

Vila Linda

Stará Lesná, Slovakia - Stará Lesná 474

리뷰 없음

첫 번째가 되라!   리뷰를 작성

기술 - Villa

Vila Linda ponúka komfortné ubytovanie v novopostavenom dome na okraji obce Stará Lesná. Vila je zasadená mimo obec v prekrásnom a tichom prostredí na hranici TANAPu s výhľadom na vrcholce Vysokých Tatier. Zo všetkých strán je obklopená lesom a zeleňou, vhodná pre ubytovanie rodín s deťmi, alebo ľudí vyhľadávajúcich pokoj, relax a panenskú prírodu, ktorá je umocnená šumom potoka. Studený potok preteká v bezprostrednej blízkosti, pozdĺž celého pozemku. Možnosť posedenia v prírodnom altánku s ohniskom a grilom.

Ubytovanie vila ponúka v 9 dvoj a trojposteľových izbách s balkónmi a prekrásnym výhľadom. Každá izba má LCD TV, WIFI pripojenie, kúpeľňu s vaňou alebo sprchovým kútom, WC. Možnosť prístelky pre 1-2 deti.

K dispozícii je jedáleň s barom a TV-sat., zimná záhrada s krbom.
Parkovanie priamo pred domom. Vila Linda ponúka ubytovaným hosťom možnosť podávania raňajok, prípadne polopenzie. Jedáleň zo zimnou záhradou s kapacitou 25 – 30 osôb a kompletným vybavením vám umožňuje usporiadanie rodinných osláv, firemných akcií, porád a školení v príjemnom a tichom prostredí.

Joga:
Vila Linda ponúka pravidelné cvičenia jogy / 3x týždenne/
V našom zariadení sa pravidelne usporadúvajú víkendové alebo týždňové kurzy jogy.
Joga sa tu cvičí v peknom prostredí, v letných mesiacoch vonku v prírode pod vedením kvalifikovaného a skúseného učiteľa.

  • Vila Linda, Stara Lesna, Slovakia, Slovakia 호스텔 및 호텔
  • Vila Linda, Stara Lesna, Slovakia, 최고의 호스텔 ...에서 Stara Lesna
우주
  • 속성 유형: Villa
  • 건축 된 해: 2010
  • 공개 분류: 3
Villa 숙박 시설

최저가 제공: €13


객실 편의 시설

Ubytovanie vila ponúka v 9 dvoj a trojposteľových izbách s balkónmi a prekrásnym výhľadom. Každá izba má LCD TV, WIFI pripojenie, kúpeľňu s vaňou alebo sprchovým kútom, WC. Možnosť prístelky pre 1-2 deti. Izba č. 1 2-posteľová + 2 prístelky 2 2-posteľová + 2 prístelky 3 3-posteľová 4 3-posteľová 5 2 posteľová + 1 prístelka 6 3 posteľová 7 2 posteľová 8 posteľová + 1 prístelka 9 posteľová + 1 prístelka


이웃

Stará Lesná, podtatranská dedinka, vzdialená 2 km od centra Tatranskej Lomnice

가볼만한 곳
  • Lyžiarske centrum Tatranská Lomnica 3 km
  • Aqua city Poprad 12km

정책
가격 세부 정보

€13 1 박당

위치 - Villa

Stará Lesná 474
Stará Lesná
Prešovský Kraj
Slovakia  059 52

거기에 도착하는 방법

mimo obce - Chatová osada

železnica, autobus

가장 가까운 공항: Poprad 12km