€220 co noc
€220 co noc
Villa Skitunas, Pyhtaa, Finland

Villa Skitunas

Pyhtää, Finland - Skitunäsintie 272

Brak recenzji

Bądź pierwszy!   Napisać recenzję

Opis - Hotel

Willa Skitunäs to urocza willa z drewnianych bali dla 12 osób położona nad morzem w miejscowości Pyhtää, pomiędzy Kotką i Loviisa. Domek ma dużo miejsca dla rodzin i większych przyjęć, a trawiaste tereny są idealne dla dzieci.

Willa ma 3 sypialnie na dole i jedną sypialną wnękę nad sauną. Ta wnęka jest dostępna wyłącznie po drabinie. W willi znajduje się stół bilardowy i pojedyncze łóżka na antresoli. Duży salon ma dwie wygodne sofy i piękny widok na morze z okna. Willa idealnie nadaje się do samodzielnego przygotowywania posiłków. Chaty, grill gazowy i kominek na podwórzu oferują wspaniałe możliwości grillowania i wspólnego gotowania. Na dziedzińcu willi mamy chatę grillową, która jest odpowiednia dla 10 osób do siedzenia i zabawy przy otwartym ognisku. Na chłodne noce na ławkach są skórki reniferów.

Nad morzem mamy molo i drabinę do pływania. Plaża przy molo jest naturalnie piaszczysta z kilkoma okrągłymi kamieniami w linii brzegowej. Dalej morze ma stosunkowo gładkie dno morskie.

 • Villa Skitunas, Pyhtaa, Finland, Finland schroniska i hotele
 • Villa Skitunas, Pyhtaa, Finland, Jak wybrać schronisko w Pyhtaa
Przestrzeń
 • Typ nieruchomości: Hotel
 • Hotel pokoje / jednostki: 4
 • Rok budowy: 1982
 • Odnowiony: 2014
 • Klasyfikacja publiczna: 4
Hotel zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: €220

Villa Skitunäs
 • Zameldowanie po: 4:00pm
 • Sprawdź wcześniej: noon

Hotel udogodnienia

Sauny (drewno), prysznic, WC wewnątrz i na zewnątrz, kominek i drewno, pralka, zmywarka, piekarnik elektryczny i kuchenka, kuchenka mikrofalowa, toster, mikser, czajnik, ekspres do kawy, lodówka, zamrażarka, telewizor, odtwarzacz DVD, radio, żelazko i deska do prasowania, krzesełko do karmienia, gry i zabawki dla dzieci, bramka bezpieczeństwa dla dzieci na schodach i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Łóżka dla dzieci (max 3) dostępne po wcześniejszym zamówieniu za 30 euro / łóżko. Łódź wiosłowa, molo, meble ogrodowe, miejsce na ognisko, chata grillowa, grill gazowy, prywatny brzeg morski. Brzeg morza jest płytki i odpowiedni również dla małych dzieci. Łódź motorowa dostępna po wcześniejszym zamówieniu za 150 euro za dzień.

Miejsce do grillowania Wypożyczalnia łódek Pościel wypożyczalnia Parking (bezpłatny) Zwierzęta dozwolone Sauna Palenie wzbronione WIFI (bezpłatnie)

Wyposażenie pokoju

Przestronna część dzienna na dole z kuchnią, jadalnią i salonem z kominkiem opalanym drewnem, trzema sypialniami bliźniaczymi, sauną i prysznicem. Na piętrze znajduje się duża przestrzeń ze stołem bilardowym i łóżkami pojedynczymi dla pięciu osób oraz wnęka sypialna z podwójnym łóżkiem nad sauną. Do wnęki wchodzi się przez osobne wejście z tarasu sauny. Dwa tarasy z widokiem na morze. Piękny widok na morze z salonu aż do Loviisa.


Sąsiedztwo

Willa Skitunäs położona jest nad Bałtykiem. Możesz łowić ryby lub cieszyć się piękną scenerią z willi.

W Pyhtää znajduje się Sirius Sport Resort. Oprócz latania, Syriusz zawsze ma świetne fale do surfowania, niezależnie od tego, czy jesteś początkującym czy ekspertem.

W Kotce (30 km od Pyhtää) znajduje się kilka restauracji, muzeów i pięknych parków. A w lipcu odbywa się tradycyjny Kotka Maritime Festival. Bardzo polecanymi muzeami w Kotce są centrum morskie Vellamo, fińskie centrum życia morskiego Maretarium oraz rybacka łaźnia rybacka Langinkoski nad rzeką Kymijoki.

Spokojny krajobraz można podziwiać w Parku Narodowym Valkmusa, który prezentuje środowisko bagienne wyjątkowo wszechstronne dla południowej Finlandii. Valkmusa znajduje się w Pyhtää, po północnej stronie drogi E18, wzdłuż drogi nr 3562. Teren bagienny parku narodowego jest wart odwiedzenia o każdej porze roku.

Innym widokiem natury dla osób, które interesują się historią, jest ścieżka przyrodnicza Salpa Line biegnąca od Virolahti przez Miehikkälä do jaskini Hostikka.

Punkty zainteresowania
 • Sirius Sport; surfować, latać, wspinać się (7, 5 km)
 • Zabytkowy żelazny młyn Strömfors w Ruotsinpyhtää (19 km)
 • Akwarium Maretarium przedstawiające fińskie ryby i życie podwodne (35 km)
 • Imperialny dom rybacki Langinkoski i muzeum (28 km)

Zasady
Szczegóły ceny

€220 - 290 co noc

Karty kredytowe akceptowane na miejscu: VisaMasterCardPayPal

Zasady dotyczące rezerwacji i anulacji

O ile nie określono inaczej, płatności rezerwacyjne nie podlegają zwrotowi.

Rezerwacja jest w pełni potwierdzona po pełnym opłaceniu czynszu. Czynsz należy uregulować w momencie rezerwacji.

Anulowanie powinno nastąpić w formie pisemnej. Jeśli anulowanie nastąpi mniej niż 3 miesiące przed rozpoczęciem okresu wynajmu, nie będzie zwrotu pieniędzy i zostanie naliczony pełny czynsz. Jeśli anulowany okres można wydzierżawić innemu klientowi, wynajmujący zwróci różnicę między
zapłacona cena i nowa cena wynajmu, potrącona przez koszty manipulacyjne w wysokości 60 €.

Jeśli anulowanie nastąpi wcześniej niż 3 miesiące, zostanie naliczony tylko koszt manipulacyjny w wysokości 60 €.

Wynajmujący może anulować rezerwację w przypadku zaistnienia siły wyższej. W tej sytuacji klient ma prawo do pełnego zwrotu kwoty zapłaconej właścicielowi. Jeśli klient nie zapłaci lub nie dotrzyma terminu płatności, rezerwacja może zostać anulowana bez dalszego powiadomienia. Jeśli rezerwacja zostanie przerwana z powodu destrukcyjnego działania klienta, żadne płatności nie zostaną zwrócone.

Lokalizacja - Hotel

Skitunäsintie 272
Pyhtää
Southern Finland (Etelä-Suomen Lääni)
Finland  49270

Szerokość: 60.44082, Długość geograficzna: 26.54916

Jak się tam dostać

Willa Skitunäs Kotteria znajduje się w gminie Pyhtään w Skitunäs. Adres do skrzyżowania ulic willi to Skitunäsintie 272. Skrzynki pocztowe znajdują się na początku Skitunäsintie. Adres skrzynki pocztowej Kotteria na Skitunäsintie to: c / o Suomen Kotteria Oy, Skitunäsintie, PYHTĘĘ.

Współrzędne, WGS84
60 stopni 26 minut 26, 3 sekundy szerokości geograficznej północnej
26 stopni 33 minuty 03. 4 sekundy na wschód

INSTRUKCJE DOTYCZĄCE JAZDY: Jedź drogą E18 w kierunku Kotka. Z autostrady zjedź na zjazd Pyhtää kk nr 70 i jedź w kierunku kościoła Pyhtää. Za centrum Pyhtää skręcić w lewo w drogę Pirtnuora. Droga kontynuuje most, który przecina drogę E18. Jedź tą drogą około 3, 0 kilometrów i skręć w lewo w kierunku Skitunäsintie. Kontynuuj 2, 8 km i skręć w prawo w kierunku morza. Na tym skrzyżowaniu znajduje się znak "Kotteria". i liczbę "272". Bramka / wysięgnik przy tym skrzyżowaniu może być zamknięty lub otwarty. Jeśli jest zamknięty, zamknij go w dniu wyjazdu. Po przejechaniu bomu w odległości około 100 metrów w kierunku morza zobaczysz przed sobą ciemną chatę Kotteria, nieco po lewej stronie. (Po prawej stronie znajduje się willa Karhulan lasi ze znakiem).

Wymagany samochód

Najbliższe lotnisko: Helsinki Vantaa 110 km