€18 za noc
€18 za noc
Villa Saint Exupery, Nice, France

Villa Saint Exupery

Nice, France - 22 Avenue Gravier
4.4   

8 Celkový počet recenzí

 • Fantastická služba
 • Nejlepší hodnota
 • Výborná bezpečnost
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

cool hostel ... Was the best hostel I ever stayed in so far!

Popis - Tramvaje jezdí od 06:00 do 02:00. Existuje několik možností, pro vaše pohodlí.<br><br>Naši bezplatnou telefonn&ia

Společenský, stylové, legendární zdarma snídaně a bar (levné nápoje 1), internet zdarma (12 počítačů), bezplatné autobusové pick-up, podrobnou turistickou informationat naší ubytovně o Nice a ve Francii (to, co vidět, jak se tam dostat, mapy a nejnižší ceny). Velmi levné pokoje Ceny zahrnují WIFI a volný kabelu LAN do všech místností, dorms a salonky, vyzvednutí zdarma, parkování zdarma, pozdní noční bar (nápoje 1), velké samostatné-servis kuchyní a žádný zákaz vycházení hodin.

Vila má výbornou všech-you-je-jíst zdarma snídaně obsahuje lahodné francouzské pečivo, toast, výběr z 12 cereálie, káva, džusy a jiné občerstvení. Prosklené atrium kuchyně je otevřena pro všechny návštěvníky, a slouží levný domácí pizzy, stejně jako francouzský provensálským jídel. Vyberte si z řady plně-renovované pokoje, jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a ložnice. K dispozici jsou nové koupelny en ledničky Suite a lock-up zařízení.

Kaple s krásným obarví-skleněná okna nyní salonek, kde hosté společně sdílet cestovní zážitky. Rodinný, pokládaný za barem a velkou ambiance, vila je dokonalým místem k odpočinku, setkat cestovatele a dohnat na Váš email.

Pár dalších nápadů pro Váš pobyt .....

AKCE VÝLETY: Pořádáme ... Si můžete vychutnat!
Potápění, surfování, lyžování, wakeboarding, plachtění, Canyoning

Scuba: 9 a čtrnáct hodin denně zájezdy od Nice Port. Není potřeba potvrzení. Rozšířené ponory k dispozici.

Surf: Pokud to počasí dovolí. Wetsuits a tabule k pronájmu. Obrovské vlny. Divoké vlny!

Lyžařské: Lyžařské Nice v zimě! Dec-březen. Autobus až Isola 2000 v dopoledních hodinách (90mins autobusem) a zpátky na pláž k večeři!

Wakeboard: Začněte den v 7:30 hod. s velkým vzduchu za člun. Zpět v čase pro naši senzační snídani (sezónní).

Sail: strávit den plavby ve Středozemním moři na palubě plachetnice. Oběd zajištěn.

Canyoning: Xtreme! Jump, skluzavka a slaňovat si cestu alpské rokle. Průvodce, vybavení, oběd a dopravu zajišťuje.

 • Villa Saint Exupery, Nice, France, France hostely a hotely
Prostor
 • Typ majetku: Tramvaje jezdí od 06:00 do 02:00. Existuje několik možností, pro vaše pohodlí.

  Naši bezplatnou telefonn&ia
 • Tramvaje jezdí od 06:00 do 02:00. existuje několik možností, pro vaše pohodlí.<br><br>naši bezplatnou telefonn&ia pokoje / jednotky: 170
 • Rok postavený: 2000
 • Renovovaný: 2007
Tramvaje jezdí od 06:00 do 02:00. existuje několik možností, pro vaše pohodlí.<br><br>naši bezplatnou telefonn&ia ubytování

Nejnižší dostupná cena: €18

Žena kolej Míchaný kolej
 • Přihlaste se po: 2:00pm
 • Podívejte se předtím: 10:00am

Tramvaje jezdí od 06:00 do 02:00. existuje několik možností, pro vaše pohodlí.<br><br>naši bezplatnou telefonn&ia vybavení

Prosklené atrium kuchyně je otevřena pro všechny návštěvníky, a slouží domácí pizzy, stejně jako francouzská Provence jídla. Vyberte si z řady plně-renovované pokoje, jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a ložnice. K dispozici jsou nové koupelny en ledničky Suite a lock-up zařízení. Kaple s krásným obarví-skleněná okna nyní salonek, kde hosté společně sdílet cestovní zážitky.

Letiště vyzvednutí Bar / Lounge Pláž Snídaně v ceně Děti povoleny Zahrady internet Prádelna / komorník služby Povlečení Multi-kulturní pracovníci No curfew otevřeno 24 hodin parkoviště (zdarma) restaurace bezpečné schránka Lyžování Prohlídka / okružní pomoc Bezdrátové internetové připojení

Vybavení pokojů

Backpacker zařízení Ensuite Faxové služby Fén internet Žehlička / žehlicí prkno Nekuřácké pokoje Ocean View pokoje vlastní koupelna Koupelna přeháňky bez vany Telefon Televize není k dispozici


Sousedství

Vede v místě, ve městě: polovina klientů prodloužení jejich pobytu. Navštivte Riviera na slunce pláže,, Provence vaření, muzea, jazzových klubech, Staré Město-pak Monaco, Cannes, St Tropez, Antibes, St Paul de Vence. Splendid stráně pohled z Nice a ve Středozemním moři, v parku olivového, borovice a karubinu stromů.

Body zájmu
 • Matisse Museum
 • Chagall muzeum
 • Monako
 • Antibes
 • Cannes
 • St Paul de Vence
 • St Tropez
 • Villefranche
 • Eze Village
 • Cap d'Ail
 • Ovoce a Květinový trh
 • Port

Jídlo a pití
Jíst v domě
Kaple
Prosklené atrium kuchyně je otevřena pro všechny návštěvníky, a slouží domácí pizzy, stejně jako francouzský provensálským jídel.

Politiky
Podrobnosti o ceně

€18 za noc

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaMasterCard

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Pokud potřebujete změnit či zrušit svou rezervaci učiňte tak do 48 hodin po příletu.

Umístění - Tramvaje jezdí od 06:00 do 02:00. Existuje několik možností, pro vaše pohodlí.<br><br>Naši bezplatnou telefonn&ia

22 Avenue Gravier
Nice
Arrondissement de Nice, Département des Alpes-Maritimes
Provence-Alpes-Côte d'Azur (Région Provence-Alpes-Côte d'Azur)
France  06100

Zeměpisná šířka: 43.72739, Zeměpisná délka: 7.26014

Jak se tam dostat

Tramvaje jezdí od 06:00 do 02:00. Existuje několik možností, pro vaše pohodlí.

Naši bezplatnou telefonní číslo ve Francii:
0800 307 409

Poznámka: Cestující přicházející na Saint Maurice, Gravier nebo Compte de Falicon se zavazadly, volejte nám na bezplatnou od telefonní budky na bezplatné vyzvednutí.

Z vlakového nádraží:

TRAM: Zavolejte nám na vlakové nádraží. Pak zahněte doleva a chodit na tramvajové zastávky. Tramvaje spouštět každých 6 minut od 6 hodin ráno do 2am. Jeďte tramvají ve směru bytu - náklady 1, 30. Vystupuji na COMTE DE FALICON zastavit a čekat před Casino supermarket. Budeme vyzvednout v bílé nebo Silver VW van.

BUS: do 21:10, přes více než dvě ulice před budovou vlakového nádraží. Z autobusové zastávky u nízká zeď, vezmi N ° 23 autobus do SAINT MAURICE čtvereční autobus (to trvá asi 15 minut). Zavolejte nám na naši bezplatnou linku, když se dostanete Saint Maurice a my vám přijít a vyzvednout si.

Z letiště:

Autobusem číslo 23 v Terminálu 1 na místo SAINT MAURICE (to není poslední zastávkou na cestě, tak požádat řidiče) cena 1, 30. Tento autobus zastaví na okamžik na vlakovém nádraží. Poslední letiště odletu je 20:50 (19:50 v neděli). Poté zavolejte nám na naše bezplatné číslo: pro směrech nebo zdarma vyzvednout.

Z přístavu nebo GARE ROUTIERE BUS STOP:

Jeďte tramvají ve směru LAS Planas - náklady 1, 30. vystoupit na COMTE DE FALICON zastavit

Autem: Exit 54 Nice ve Nord mimo dálnici A8. Zavolejte nám na naší bezplatné telefonní číslo na cestu, nebo se podívejte na naše webové stránky pro přesnější popis cesty a mapu.

Hostel má rychlý přístup do centra a na dálnici A8, autobusová doprava až do 01:10 a dopravu až do 4. hodiny ráno, dvacet minut na oceán, patnáct na vlakové nádraží.

Nejbližší letiště: Cote d'Azur - 25 km