Grandio Party Hostel

Grandio Party Hostel

Budapest, Hungary - Nagy Diofa 8
HUF 2,600 co noc
HUF 2,600 co noc

Brak recenzji

Bądź pierwszy!   Napisać recenzję

Opis - Od Keleti Międzynarodowy Dworzec<br><br>pieszo, wyjść z dworca kolejowego i schodzić Rákóczi út, aż dojdziesz do Big Walnut

Możesz spać, kiedy jesteś martwy więc raczej nie oczekuj, aby uzyskać jakiekolwiek tutaj.

Na Grandio wierzymy w smashing poprzez ograniczenia akceptowalne zachowanie. Więc zapomnij wszystkie zasady, że normalne życie niesie ze sobą i przelać swoją bardziej uzasadnione siebie. Możesz działać na apeluje tutaj, możesz tańczyć tak jak nikt nie ogląda i uśmiech jak ty to rozumiesz. Możesz rozkoszować się lekkomyślny chaos o 5 rano, kiedy znieść wszystkie BS i rozpocząć połączenie z prawdziwymi ludźmi na poziomie intymne w jednym z najbardziej prowadzenia miejsc na świecie.

Ok, jeśli przeżył, że cios jelita i przygody wystarczy czytać dalej jedziemy dalej.

Jesteśmy jedyną stroną schroniska w Budapeszcie, i działamy jak, więc umieściliśmy najbardziej surowe, eklektyczne i naprawdę unikalne połączenie rzezi i kultury w 150-letni budynek Dziedzictwa UNESCO i dorastał dżungli przed drzwiami .

Ponieważ jesteśmy jedynym hostelu w stronę miasta i różnych natury mieliśmy do przypraw normalnych przepis na hostel oczekiwań, i zrobić kilka rzeczy, które inni faceci nie mogło lub nie były przygotowane do.

Oznacza to, że ...

Sztuka jest dla nas bardzo ważne, dlatego wniesiona w pobliżu najlepszych artystów ulicy wow w naszym grzesznie tematyczne pokoje. Więc nie zdziw się, jeśli widzisz Nintendo-esque Mike Tyson uśmiechając się nad łóżkiem lub kabaret nogi inspirowane rozsianych wzdłuż ściany zapraszamy do zmysłowy. A jeśli Graffiti jest bardziej scenę cieszyć się chodzić po schodach do hostelu, której ściany ozdobione są tagi z pierwszych artystów graffiti w Budapeszcie, którego sklep znajduje się kilka przecznic od hotelu. I nie wstydź się, lubimy słuchać o artystycznych gości talentów i mamy wiele pustych ścian, które mogą służyć jako płótna na następne dzieło.

10 metrów od pokoju jest jednym z najbardziej uznanych barów sezonu został wyposażony w artykuły podróżne, czasopism i blogów międzynarodowych. A jeśli bliskości i popularność bar było mało, opracowaliśmy specjalne oferty dla gości, pić, aby utrzymać pełne kieszenie i pragnienie gaśnie.

Jeśli późno w nocy hot spotów i podziemnych kultowego ruiny barów jest na porządku dziennym, a nasz personel udał różnych maniaków, muzyków i pijących zawodowych będzie czekał każdej nocy wyjść z tobą na wieczory karaoke, ekskluzywne dress-up Backpacker stron, publikacji indeksuje i wielu innych opcji booze-strzykawce. Rave w tureckiej łaźni lub muzyka na żywo na Ukrainie holownika są nie więcej niż wniosek o hotelu.

Większość nocy wydają się zbyt krótkie, więc o 3 nad ranem, kiedy miasto mówi cisza i każdy inny hostel zajadali swoim gościom do łóżka, to mówimy, przejdź do końca sali nocy przesiadywał na hamaku i kontynuować głębokie dyskusje, gry pitnej lub zamknięciem transakcji na nasze zamówienie łóżko teatralnej scenie ufundowany przez Opera Narodowa (wykorzystać swoją wyobraźnię, co do celu). Burzenie kilka gitar i jam aż rano, a jeśli czujesz spieczona, jedynym znanym piwo automat na Węgrzech będzie czekają na Ciebie w pokoju obok w pełni załadowany i lodowato zimna.

Jeśli jesteś przyjazny gracza lub zimną krwią konkurenta wziąć na grę piłkarzyki lub Ping Pong w sali gry. Ale się swoją praktykę w naszej Sunday "Beer Olympics" i "Beat Personel Challenge", w tym słynny na całym świecie "10 Tequila Challenge".

Oczywiście nie skąpić na małe rzeczy, więc kawa i herbata, czysta pościel i internet wliczone są w cenę.

Więc nie jest jasne jak dzień rano i łatwy jak niedziela. Więc chodź nas w dżungli, będziemy te z wysokim zimne napoje, uśmiechając się, bo wiemy coś, czego nikt inny nie, i wszystkie zabawy.

Przestrzeń
  • Typ nieruchomości: Od Keleti Międzynarodowy Dworzec

    pieszo, wyjść z dworca kolejowego i schodzić Rákóczi út, aż dojdziesz do Big Walnut
  • Odnowiony: 2010
Od keleti międzynarodowy dworzec<br><br>pieszo, wyjść z dworca kolejowego i schodzić rákóczi út, aż dojdziesz do big walnut zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: HUF 2,600 (Hungarian Forint)

Mieszane Dorm

Od keleti międzynarodowy dworzec<br><br>pieszo, wyjść z dworca kolejowego i schodzić rákóczi út, aż dojdziesz do big walnut udogodnienia

Ograniczenia wiekowe Bar / lounge Śniadanie (dodatkowa opłata) Dzieci nie są dozwolone Przyjazny dla homoseksualistów Grupa usług Linen included Zwierzęta niedozwolone WIFI (za darmo)

Wyposażenie pokoju

Ekspres do kawy / herbaty Klucz elektroniczny Łazienka Szafki Pokoje dla niepalących lodówka Prysznice bez kąpieli WIFI


Jedzenie i picie
Jedzenie w domu
Hoppa
Pełna węgierskiej restauracji z tygodniowego menu zmiany
Grill
Hamburgery i grill bar sprzedaży śniadania
Jedzenie poza domem
El Rapido
Dobre świeże mexican
Małe żaru
Excellent tajski wok i zupy

Zasady
Szczegóły ceny

HUF 2,600 - 3,000 co noc (Hungarian Forint)

Lokalizacja - Od Keleti Międzynarodowy Dworzec<br><br>pieszo, wyjść z dworca kolejowego i schodzić Rákóczi út, aż dojdziesz do Big Walnut

Nagy Diofa 8
Budapest
Budapest főváros
Hungary  1075

Szerokość: 47.49691, Długość geograficzna: 19.06538

Jak się tam dostać

Od Keleti Międzynarodowy Dworzec

pieszo, wyjść z dworca kolejowego i schodzić Rákóczi út, aż dojdziesz do Big Walnut Street na prawej stronie. Skręć w prawo i dalej prosto. Grandio jest tylko w ciągu pierwszego bloku na lewej stronie. jesteśmy brązowy brama na lewej stronie z napisem "Grandio", nie jest. 8.

Autobusem (najłatwiejszy) Get nie. 5, lub nie. 7 lub nie. 173 3 przystanki, wysiąść na przystanku Urania. stamtąd skręcić w prawo i następnie w lewo w nagy utca Diofa, jesteśmy brązowy brama na lewej stronie z napisem "Grandio", nie jest. 8. Należy kupić bilet i potwierdzić to na 320 hufs lub może złapać i grzywnę 6000 hufs!

Od Nepliget międzynarodowego dworca autobusowego

Kup bilet metra (320 hufs) i zatwierdź ją. Idź na północ w kierunku Ujpest Kospont metra. Zmiana linii na Deak Ferenca na czerwonej linii metra i po wyjściu jeden przystanek, Astoria. Kiedy przyjeżdżają i mają escaltors skręcić w prawo, w drogę wyjścia Rakoczego. Spacer do tej ulicy i skręć w lewo w dół High Street, Orzech. Grandio jest po lewej stronie tuż nad pierwszym bloku, nie. 8.

Z lotniska Ferihegy 1 lub 2
Pobierz 200E autobus (320 biletów hufs) do Quarry Kispest. Stąd Idź na północ w kierunku Ujpest Kospont metra. Zmiana linii na Deak Ferenca na czerwonej linii metra i po wyjściu jeden przystanek, Astoria. Kiedy przyjeżdżają i mają escaltors skręcić w prawo, w drogę wyjścia Rakoczego. Spacer do tej ulicy i skręć w lewo w dół High Street, Orzech. Grandio jest po lewej stronie tuż nad pierwszym bloku, nie. 8.