PLN 40 za noc
PLN 40 za noc
Nathan's Villa Hostel, Krakow, Poland

Nathan's Villa Hostel

Kraków, Poland - Ul Sw. Agnieszki 1

Nejnovější hodnocení

If you want sleep look for another hostel ... We have spent four days in the Hostel . Noisy and drunken guests disturbed us over the whole nights. The reception staff were not able to calm down the guests. Worse still, they took part in the noise.
In addition, we had to say an employee to stop the ...

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Hostel

!!!!!!!! Od 21. září jsme právě otevřeli 250 metr čtvereční (2500sf) Plná bar, billiard pokoj, HD domácí kino místnosti, oddělené kuřácké a non-smoking rooms. LCD obrazovky s kompletní sportovní balíčky ve všech pokojích. Více než 1500 w tanečních moc! Vpravo dole hostelu. Nejlepší udržuje stále lepší ....
Pojďte s námi a stranou a Krakově, že i mnohem více zábavy.

Krakov je první a BEST Hostel! Nachází se méně než 100 metrů od hradu Wawel a vpravo uprostřed mezi Krakow náměstí a Kazimierz okresu. Jsme v pěší vzdálenosti od všech hlavních klubů a hospod, takže můžete snadno a bezpečně chodit domů po dlouhé noci. Není bankomatu na 10 metrů, a nejlepší je, že tam je 24H VŠECHNO UCHOVÁVAT vpravo za rohem!
Zde jsou některé recenze: Lonely Planet 05 'říká,' Nejlepší ubytovny ve městě se nachází mezi Staroměstským a město Kazimierz. Útulný pokoj, šumivé koupelny a přátelské stmosphere aby to velký zásah s Backpackers'. Tato příručka v kapse 05 ':' A backpacking legend! Nejlepší ubytovny ve městě a tempo určují pro odpočinek! '. 'Pojď se podívat, co vše je humbuk kolem sebe!'

Všichni naši zaměstnanci mluví anglicky dokonalý, stejně jako mnoho jiných programovacích jazyků. Naše ubytovna je hrdá na kvalitu našich štábů 'vstřícnost. Pokud chcete zažít místní kulturu máme všechny informace, které budete potřebovat k návštěvě Krakova nejlepší lokality. Máme seznam výletů včetně Osvětim / Birkenau, v solných dolech a dokonce Krytý horolezectví. Máme 'events' palubě zachovávaných zaměstnanců abyste věděli, co kluby / hospodách by byl nejlepší volbou pro tento večer.

V ubytovně je kompletně renovovaný v nové západní-styl, koupelny, sprchy a děsivý Ikea lůžek. Každý pokoj je jedinečně malované s kontinentálním téma (Austrálie, Jižní Ameriky, Evropy, ect.). Máme společný pokoj a plnou kuchyň pro každého k použití. V ubytovně je centrálně vyhřívaný v zimním období a cena zahrnuje mytí / prádelna zdarma!

Všichni hosté dostávají 30 minut volného přístupu k internetu za den!
Existuje 86 lůžek v 14 různých velkých místností. Každé lůžko má vlastní skříňku, dostatečně velká pro velké batohy a nic jiného byste mohli mít. Každý host je vzhledem ke své vlastní dveře a skříňku klíčů k zajištění bezpečnosti.

Jste-li hlad, nemusíte cestovat daleko, jako je vedle Polska nejslavnější mezinárodně uznávané restaurace, Chlopskie Jadlo. Můžeme také přímé vám skutečnou Bagel shop, což je úžasné místo pro získání pierogi a skvělá vegetariánská skvrny.

No curfew
NO Lockout
NO TIME Pokladna

Ušetřit peníze: NO muset kupovat jízdenky autobusem nebo tramvají a NO pozdě v noci taxíky!

Designed By A Backpacker PRO Backpackers!

Také, podívejte se na naše nejnovější hostelu ve Varšavě! Tři patra s několika společných pokojích, zdarma internet, satelitní TV, velké kuchyně, pokoje a krásné nádvoří.

Na zdraví,
Nathan & Magda

Podívejte se na všechny tři naše umístění:
Krakow, Polsko
Varšava, Polsko
Sighisoara, Rumunsko

  • Nathan's Villa Hostel, Krakow, Poland, Poland hostely a hotely
  • Nathan's Villa Hostel, Krakow, Poland, Prvotřídní prázdniny v Krakow
Prostor
  • Typ majetku: Hostel
  • Hostel pokoje / jednotky: 94
  • Rok postavený: 2003
  • Renovovaný: 2005
  • Veřejná klasifikace: 5
Hostel ubytování

Nejnižší dostupná cena: PLN 40 (Polish Zloty)

10-beddded 4-lůžkový 6-lůžkový 8 lůžkový Poklepejte Směsný kolej handicap zařízení smíšenou kolej Quad (4 lůžka)

Hostel vybavení

24-hod recepce BBQ plochu Bar / salon Snídaně zahrnuta Snídaně zahrnuta (kontinentální) Gameroom Icemaker Prádelna / sluha služba povlečení Setkání příslušenství Film pronájmy Multi-kulturní pracovníci č. Kouření Žádný zákaz vycházení 24 hodin parkoviště (zdarma) Trezor-recepce Taxi služba prohlídka pomoc Bezdrátový internet

Vybavení pokojů

Backpacker zařízení Káva, čaj tvůrce Ensuite Fax Vysoušeč vlasů Handicap zařízení Internet access Lockers Maid služby denního Non-smoking pokoje Lednice Rollaway lůžek k dispozici Koupelna přeháňky bez vany Telefon Wake-Up hovory


Jídlo a pití
Jíst v domě
Chlopskie Jadlo
Typické polské kuchyně

Politiky
Podrobnosti o ceně

PLN 40 - 184 za noc (Polish Zloty)

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

24 hodin před příjezdem DATE

Umístění - Hostel

Ul Sw. Agnieszki 1
Kraków
Lesser Poland Voivodeship (Małopolskie)
Poland  30-071

Zeměpisná šířka: 50.05219, Zeměpisná délka: 19.94023

Jak se tam dostat

Chůze od hlavní vlakové a autobusové nádraží trvá méně než 15 min. Jen na jih směrem k hradu a a požádejte o Agnieszki ulici.

Můžete se tramvaje nebo taxi z vlaku staion velmi levné, pokud jste zvolili.

Nejbližší letiště: Balice Ariport - 20 minut chůze od hostelu