€55 za noc
€55 za noc
Hotel Rural Quinta Dos Bastos, Evora, Portugal

Hotel Rural Quinta Dos Bastos

Évora (Evora), Portugal - Estrada Senhor Dos Aflitos, Km 2

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Hotel

Obklopen 10. 000 m2 v nádherné zahrady a bazénu, odkud je vidět hrad Évoramonte (umístěn na 25 km), pouhých 5 minut od historického centra města Évora (podle klasifikace Světové dědictví UNESCO).

Historie , zdokonalování a modernost

Tento luxusní hotel se nachází na statku, jehož stavby se datují od osmnáctého století, které mají být sloužil jako letní sídlo arcibiskupa Évora

. Zachování své klasickém stylu a je obklopen olivovníky s více než tři sta let, Hotel Venkovské Quinta dos Bastos zaujme spojením vkus a modernost.

  • Hotel Rural Quinta Dos Bastos, Evora, Portugal, Portugal hostely a hotely
  • Hotel Rural Quinta Dos Bastos, Evora, Portugal, Scénické ubytovny v malebných lokalitách v Evora
Prostor
  • Typ majetku: Hotel
  • Hotel pokoje / jednotky: 11
  • Rok postavený: 2009
Hotel ubytování

Nejnižší dostupná cena: €55

Dvojité Apartmá Twin Twin Suite
  • Přihlaste se po: 10:30pm
  • Podívejte se předtím: noon

Hotel vybavení

Bar / Lounge Půjčovna kol Snídaně v ceně Děti povoleny Výtah / výtah není k dispozici Zahrady Gay přátelský Bezbariérový přístup Historické webu plastová okna internet Povlečení Zavazadlový prostor Multi-kulturní pracovníci Noviny / časopisy Zákaz kouření No curfew parkoviště (zdarma) bazén (venkovní) Bezpečnostní schránka Kouření zakázáno WIFI (zdarma)

Vybavení pokojů

Hotel Quinta dos Bastos má:
    - 6 ložnic (1 připravené přístupnosti pro osoby zdravotně postižené)
    - 5 apartmá
Všechny pokoje jsou vybaveny:
Trezor, mini bar, klimatizace, satelitní TV a Plasma 26 "

Pokoje
Zařízené v rustikálním stylu, ale s mimořádně dobrým vkusem, nabízí veškeré pohodlí moderního života: Plasma TV 26 ", klimatizace, mini bar a trezor. Přímý přístup k bazénu v chodníku a balkon s nádherným výhledem. (Od místa, kde si můžete prohlédnout hrad Évoramonte přes 25 km daleko).
Plocha: 27 m2

Suites
Skládá se z ložnice, obývací pokoj a koupelna v kombinaci mimořádnou výzdobou v klasickém stylu s veškerým komfortem moderního života: Plasma TV 26 ", klimatizace, mini bar a trezor.
Plocha: 42 m2

Por Cada tři žebra-de-Semana Durante o Verão, Oferta de 1 FIM-de-Semana GRÁTIS č. meses de Inverno (Janeiro, Fevereiro e Marco)

Promoção validace de 1 de Julho 30 de Setembro

Pro každé tři víkendy v létě, nabízí konci týdne zdarma v zimních měsících (leden, únor i březen)

 Nabídka platí od 1. července do 30. září

A / C klimatizace Backpacker zařízení Balkóny Bidet Ensuite Ohniště (dřevo hoří) Fén Handicap zařízení denní úklid Mini-bar Nekuřácké pokoje vlastní koupelna Rollaway lůžek k dispozici trezor na pokoji Telefon Televize Televize (kabel / satelit) Toaletní potřeby zdarma WIFI


Sousedství

Navštivte historické město Évora,

Město vyhlášena světovým dědictvím UNESCO v roce 1986: římský chrám, Água da Prata akvadukt, katedrála, kaple Bones, Giraldo náměstí, více než 40 starých kostelů, atd. Do historického centra se nachází v Évora jen 2 km od hotelu.

Body zájmu
  • Historické centrum Évora (3 km)

Politiky
Podrobnosti o ceně

€55 - 65 za noc

Další osoba (pouze v apartmá) - € 20,00

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaVisa ElectronMasterCardMaestro UK

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Hotel Rural Quinta dos Bastos si vyhrazuje právo účtovat za jednu noc v případě, že host se objeví a / nebo zrušit do 24 hodin před příjezdem den.

Odbavení musí být do 22:30!

Umístění - Hotel

Estrada Senhor Dos Aflitos, Km 2
Évora (Evora)
Évora (Distrito de Évora)
Portugal  7005-874

Zeměpisná šířka: 38.60431, Zeměpisná délka: -7.93447

Jak se tam dostat

Jen dostat starých městských hradeb a chodit, držet hradby vždy na pravé straně. Kolem všech světelných signálů a kolotočů až po průchodu pod akvadukt. Odtud najdete velký kruhový objezd, kde bude ukončena k "Igrejinha". Ihned, jak si složit desku, která podepíše odchod Évora, najdete na křižovatce se světelnými signály. Odbočit doleva směrem na "senhor dos Aflitos", asi 2 km po vstupu branou na pravé straně, který říká, že Hotel Rural Quinta dos Bastos.

Autobusem nebo vlakem: Vezměte přímý autobus z "Rede Expressos" nebo vlakem se "Inter-cidades" Évora do centra města a odtud jen vzít si taxi do hotelu. Taxi by neměla být vyšší než € 10, 00!

Nejbližší letiště: 132 Km