€17 za noc
€17 za noc
Shangri-Lagos, Lagos, Portugal

Shangri-Lagos

Lagos, Portugal - Travessa Gil Vicente Nº-15

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Hostel

V Shangri-Lagos, naším cílem je poskytnout vám místo, které můžete volat domů. Nabízíme prostředí, kde si můžete odpočinout a nějaký čas trvat od útrapy cestování.

Zachumlala v živém srdci starého města Lagos, zjistíte, náš přátelský hostel Backpackers '.

Jsme blízko k občanské vybavenosti a pouhých 5 minut od pláže.

Máme 5 pokoje v 2 podlaží s celkem 32 lůžky.

  • Shangri-Lagos, Lagos, Portugal, Portugal hostely a hotely
  • Shangri-Lagos, Lagos, Portugal, Rezervovat ubytovny a batoľáky nyní se IWBmob v Lagos
Prostor
  • Typ majetku: Hostel
  • Hostel pokoje / jednotky: 5
  • Rok postavený: 2011
Hostel ubytování

Nejnižší dostupná cena: €17

Žena kolej Muž kolej
  • Přihlaste se po: 2:00pm
  • Podívejte se předtím: 10:30am

Hostel vybavení

24-hod recepce BBQ oblasti Pláž Děti nejsou povoleny Gay Friendly Historické webu Prádelna / komorník služby Povlečení No curfew otevřeno 24 hodin Domácí zvířata nejsou povolena trezor Kouření povoleno Sport / aktivity Prohlídka / okružní pomoc WIFI (za poplatek)

Vybavení pokojů

Pokoje jsou dorms s palandy a bezpečnostní skříňky.

Backpacker zařízení Fén Železo / žehlicí prkno Šatní skříně Non-kuřácké pokoje Společná koupelna WIFI


Sousedství

Centrum Lagos v blízkosti hlavní pláže a na všechny noční život.


Politiky
Podrobnosti o ceně

€17 za noc

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaVisa ElectronMasterCardAmerican ExpressMaestro UKSolo

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Storno politika je 24 hodin před příjezdem.
No show: v plné výši za první noc bude účtována.

Umístění - Hostel

Travessa Gil Vicente Nº-15
Lagos
Faro (Distrito de Faro)
Portugal  8600-638

Zeměpisná šířka: 37.09891, Zeměpisná délka: -8.67362

Jak se tam dostat

Jízdy od letiště Faro do Lagosu
EN 125 Take směr Portimão / Lagos. Po asi 6 km sjezd označený 22 pro Lisboa / Portimão / Albufeira
Pobyt na 22 pro asi 80 km, až uvidíte znamení pro Lagos. Dávejte pozor, aby sjezd označený Lagos Este, mít výstup přímo za služby Lagos stanice. Postupujte podle příznaků k Lagos a dostanete se na rotační. Take přestali otočný směrem celkem čerpací stanice a pokračovat, až uvidíte druhý otočný s velkou černou kouli a doleva dolů větrném kopci. Na dně se doleva a uvidíte obrovské auto parkoviště, park a tam projít starých městských hradeb. Tam by měla být kavárna před vámi, pak odbočte vlevo a uvidíte, Kadeřnictví a my se jen po něm, dveře číslo 15.
Jízdy od Lisabonu
Take A2 (dálnice) na Algarve a následné Portimão / Lagos směrem na A22. Po Portimão pokračovat do Lagos na stejném A22.
Postupujte, dokud se nedostanete na druhý existují pro Lagos (Vila do Bispo). Tento výstup je přímo po čerpací stanice Lagos. Postupujte podle značek na Lagos.
Po výstupu a pokračujte rovně až se dostanete na druhou rotační. Take přestali otočný směrem celkem čerpací stanice a pokračovat, až uvidíte druhý otočný s velkou černou kouli a doleva dolů větrném kopci. Na dně se doleva a uvidíte obrovskou špínu parkoviště naproti parku. Park tam a pěšky přes staré město zdi.
 Tam by měla být kavárna před vámi, pak odbočte vlevo a uvidíte, Kadeřnictví a my se jen po něm, dveře číslo 15.
Hodně štěstí.

Vlak:
Procházka Marina a přes visutý most pro pěší a odbočit vlevo na hlavní cestu (Avenida dos Descobrimentos). Jakmile se dostanete z autobusu rovnou směrem k přístavu. Take právo, jakmile se dostanete na hlavní avenue Lagos (Avenue objevů). Projdete kolem stanice Shell Gas, čerstvé ryby na trhu a taxíků. Pokračujte v chůzi, dokud se nedostanete na veřejném parkovišti na pravé straně. Take hned po parkovišti a pěšky na konec ulice. Na levé straně je restaurace s názvem "Dva bratři pivovaru". Odbočit vpravo a jít rovně, dokud se nedostanete "Snack bar" (levé straně). Z "Snack bar" přes ulici a přijmout chodníkem pro pěší. Pokračujte po ulici, uvidíte Tři opice Bar se po pravé straně. Dál nahoru, dokud nebudete mít trochu kávy obchod v levé, pak odbočte vpravo můžete vidět Kadeřnictví na pravé straně jsme těsně po tom, číslo dveří 15.

Autobusové nádraží:
Jakmile se dostanete z autobusu rovnou směrem k přístavu. Take právo, jakmile se dostanete na hlavní avenue Lagos (Avenue objevů). Projdete kolem stanice Shell Gas, čerstvé ryby na trhu a taxíků. Pokračujte v chůzi, dokud se nedostanete na veřejném parkovišti na pravé straně. Take hned po parkovišti a pěšky na konec ulice. Na levé straně je restaurace s názvem "Dva bratři pivovaru". Odbočit vpravo a jít rovně, dokud se nedostanete "Snack bar" (levé straně). Z "Snack bar" přes ulici a přijmout chodníkem pro pěší. Pokračujte po ulici, uvidíte Tři opice Bar se po pravé straně. Dál nahoru, dokud nebudete mít trochu kávy obchod v levé, pak odbočte vpravo můžete vidět Kadeřnictví na pravé straně jsme těsně po tom, číslo dveří 15.

Nejbližší letiště: Faro letiště 80 km